TicWatch Pro představeny: Chytré hodinky se dvěma displeji a Wear OS

ticwatch pro chytre hodinky dva displeje

Výdrž baterie je jeden z nejdůležitějších faktorů při koupi chytrých hodinek. Nyní čínská společnost Mobvoi představila novou verzi svých chytrých hodinek TicWatch Pro. Na první pohled vypadají jako každé jiné hodinky s Wear OS, zároveň ale mají také sekundární průhledný displej.

Druhý displej TicWatch Pro má vylepšit výdrž baterie

Hodinky mají standardní OLED displej, se kterým budete ovládat všechny funkce Wear OS, včetně notifikací atd. Nad OLED panelem se nachází FSTN LCD panel, který se bude používat čistě k zobrazování informací. A to v době, kdy se klasický OLED displej nevyužívá.

Na sekundárním displeji uvidíte například informace o krocích nebo času. Přechod mezi displeji má být velmi rychlý. Stačit má jednoduché poklepání na displej, čímž se okamžitě aktivuje OLED panel. Pokud tímto způsobem budete hodinky používat, tak vám vydrží zhruba dva dny. To zrovna není mnoho.

Proto Mobvoi má i speciální režim, který se nazývá Essential Mode. Pokud ho máte aktivní, tak se kompletně vypne systém Wear OS a využívat se bude pouze sekundární displej. Na displeji pak uvidíte i počet kroků nebo srdeční tep, další funkce se plánují.

Pokud budete chtít znovu používat Wear OS, tak se dá jednoduše zapnout. Jenže nebude to hned, systém naběhne zhruba minutu po aktivování. Hodinky také budou podporovat NFC a bude existovat verze s LTE. Kompletního odhalení včetně parametrů bychom se měli dočkat v létě, a to velice pravděpodobně pomocí crowdfundingové kampaně. Už v minulosti tímto způsobem společnost Mobvoi uvedla několik svých produktů. Cena by měla být menší než 300 dolarů, to je v přepočtu bez DPH cca 6 600 Kč.

Co si myslíte o tomto nápadu? Budou mít TicWatch Pro úspěch?

Zdroj: androidcentral.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)