Mobvoi představil nezávislé hodinky TicWatch GTW eSIM

TicWatch GTW eSIM chytré hodinky představení cena

Čínská společnost Mobvoi před několika hodinami na domácí trh uvedla nové chytré hodinky TicWatch GTW eSIM. Jak název napovídá, novinka do GT série disponuje přímou mobilní konektivitou, díky čemuž může zařízení fungovat téměř bez nutnosti připojení k mobilu. Zaujme například také výdrž 30 dní při běžném používání a sedmidenní při vysoké zátěži (ať už to v tuto chvíli znamená cokoli).

Po stránce běžných parametrů se máme dočkat kulatého 1,39″ AMOLED displeje, více než stovky sportovních režimů, již tradiční plejády zdravotních analýz, krytí IP68 nebo vyměnitelných pásků o šířce 22 milimetrů. Nechybí také TicMotion Al algoritmus, který automaticky rozeznává několik zahájených aktivit a nabízí jejich záznam. Nebo placení přes NFC, jehož funkčnost bude ale omezená dle regionů, pokud se hodinky podívají do světa.

TicWatch GTW eSIM chytré hodinky představení cena přehled

Potěší také možnost přímého připojení Bluetooth sluchátek, díky čemuž nebude telefon potřeba ani na spouštění hudby. Nové Mobvoi TicWatch GTW eSIM jsou v tuto chvíli v Číně v předprodeji za 999 yuanů, tedy asi 3 500 Kč.

U kterých oblíbených hodinek vám chybí připojení přes SIM?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)