Na těchto hodinkách TicWatch si zahrajete hry. Umí změřit i teplotu

ticwatch chytré hodinky hry

Výrobce chytrých hodinek TicWatch, společnost Mobvoi se spojila s MMORPG titulem Fantasy Westward Journey, který je oblíbený především v Číně a společně vytvořily speciální edici hodinek TicWatch GTH 2 Fantasy Westward Journey.

Fantasy Westward Journey byl původně představena v roce 2001 a v roce 2007 patřila k nejoblíbenějším online hrám v Číně. Populární je však dodnes, jelikož ji hrají stamiliony uživatelů. Abychom se dostali k hodinkám samotným, ty mají speciální balení, ale také design inspirovaný tímto titulem.

Na korunce hodinek je kupříkladu vygravírovaná ikonka hry. Pochlubit se mohou také novými ciferníky a v neposlední řadě také minihrami Book of Answers, Choice Board, Truth or Dare, Challenge Countdown a Multiple Choice Assistant. Jinak se ale jedná o klasické TicWatch GTH 2, které mají přes 100 sportovních režimů a umí změřit třeba i tělesnou teplotu. V Číně se budou prodávat za cenu 399 juanů, což je asi 1 300 korun.

Jak se vám líbí nové TicWatch hodinky?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)