Tesla začala v ČR prodávat své první chytré zásuvky

Chytré zásuvky Tesla ČR cena parametry

Značka Tesla, která na českém trhu již nějakou dobu prodává chytrá domácí zařízení, přidává do své nabídky jeden z nejzákladnějších smart prvků – chytré zásuvky. V ČR jsou k dostání rovnou čtyři různé typy, přičemž některé z nich kombinují nejen klasické kolíkové zástrčky, ale také USB porty. Po bezdrátovém napojení do mobilní aplikace je možné u nich nastavovat časové plány vypnutí a zapnutí, používat časovač nebo vytvářet scénáře pro různé situace ve spojení s dalšími chytrými zařízeními Tesla.

Základní model Tesla Smart Plug (449 Kč) zvládne maximální zatížení 3 680 W, takže třeba i připojení elektrického přímotopu, rychlovarné konvice nebo pračky. Je u ní také možnost sledování aktuální i dlouhodobé spotřeby a zásuvky a připojeného zařízení nejen prostřednictvím mobilní aplikace Tesla Smart, ale i přes hlasové asistenční služby Amazon Alexa a Google Assistant. O něco dražší model Tesla Smart Plug (649 Kč) má o zástrčku víc.

Chytré zásuvky Tesla ČR cena parametry výkon

Zásuvka Tesla Smart Plug 2 USB (749 Kč) pak kombinuje jednu elektrickou zásuvku se dvěma USB porty, přičemž všechny tři se v aplikaci ovládají samostatně. Ještě bohatší možnosti připojení nabízí nejvyšší model chytré zásuvky Tesla Smart Power Strip 3 + 4 USB (1 099 Kč), kombinující tři elektrické zásuvky a čtyři USB porty. I zde platí samostatné spínání. Všechny čtyři novinky už najdete na oficiálním webu.

Který model vás zaujal nejvíc?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)