Realme C25s je nový telefon s obří baterií a nízkou cenou

nový mobil realme

Společnost Realme právě představila telefon Realme C25s, který bude prozatím dostupný pouze v Indii. Jak už můžeme poznat z názvu, telefon je velice podobný modelu Realme C25 ovšem s tím rozdílem, že zde tiká o poznání výkonnější čipset.

Telefon Realme C25s disponuje velkou baterií

Přední stranu telefonu pokrývá 6,5″ LCD panel s HD+ rozlišením a 60 Hz obnovovací frekvencí. Narušuje jej kapkovitý výřez s 8 MPx selfie kamerkou, na zadní straně se pak nacházejí tři další snímače. Hlavní disponuje rozlišením 13 MPx, dále jsou zde dva 2 MPx senzory. Pod kapotou nově tiká čipset MediaTek Helio G85 (oproti původnímu Helio G70) kterému dopomáhají 4 GB operační paměti. Z úložiště máme na výběr buď 64 či 128 GB.

Nechybí však ani čtečka microSD karet a podpora dualSIM. O výdrž se stará velká 6 000 mAh baterie, ovšem rychlost nabíjení výrobce neuvedl. Systémem je pak nová nadstavba Realme UI 2.0 postavená na Androidu 11. Telefon se bude prodávat v barvách Water Gray a Water Blue a to za cenu 9 999 INR, což je asi 2 800 korun bez daně.

Jakou kapacitu baterie má váš telefon?

Zdroj: realme

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)