První telefon se 120W nabíjením bude odhalen v srpnu. Na plné nabití postačí 15 minut

vivo flash charge 120w

iQOO dnes uspořádalo tiskovou konferenci v Číně, kde oficiálně představilo svou novou technologii Super FlashCharge 120W. Jak už název říká, bude se jednat o řešení které poskytne až 120W nabíjení telefonům, přičemž prvního kousku bychom se měli dočkat již v srpnu.

Dle společnosti nabije tato technologie baterii o kapacitě 4 000 mAh za 15 minut. To je asi dvakrát rychlejší, než současné vlajkové lodě, které umí 65W nabíjení. Celá konference trvala asi 15 minut a začala tím, že se vybitý telefon zapojil do nabíječky. Výkonny ředitel iQOO mezitím hovořil o tom, jak technologie funguje a jak zabraňuje přehřívání.

Články v baterii chystaného telefonu jsou uspořádány ve specifickém pořadí a díky nové konstrukci se může demonstrovaná 4 000 mAh baterie nabít z 0 na 50 % za pouhých 5 minut. O samotném telefonu toho zatím bohužel příliš nevíme. Snad pouze fakt, že by měl být představen v srpnu. Vzhledem k tomu, že iQOO je herní odvětví společnosti vivo se dá čekat, že jako první uvidíme herní telefon. Později se však mají dočkat i standardní modely.

Jak se vám zamlouvá Super FlashCharge 120W?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)