Menu

Stream.cz přidává funkci, kterou může YouTube závidět

Server Stream.cz od společnosti Seznam si spousta Čechů oblíbila. Tento portál nabízí spoustu videí vlastní tvorby a obsahem se nejvíce podobá televizi. Zatímco server YouTube je stále možné sledovat pouze s připojením k internetu (v případě oficiální aplikace), Stream.cz zavádí novou a velmi užitečnou funkci. Videa lze nyní stáhnout přímo do paměti zařízení a spustíte si je tak kdykoliv později bez nutnosti internetového připojení. To je oproti YouTube značná výhoda – ke stažení totiž stačí bez nadsázky jeden klik. V případě serveru od YouTube je stahování videí řešeno aplikacemi třetích stran, což je navíc v rozporu s podmínkami této služby.

Stažení videa do aplikace Stream.cz je velmi snadné – postačí v nejnovější verzi kliknout na ikonku obláčku s šipkou vedle videí, což spustí stahování. Limit stažených dat, kvalitu či nutnost připojení k Wi-Fi lze upravit v nastavení aplikace.

Aplikace Stream.cz - offline (1) Aplikace Stream.cz - offline (2) Aplikace Stream.cz - offline (3)

Stream.cz
Stream.cz
Developer: Seznam.cz, a.s.
Price: Free

zdroj: tisková zpráva

 

Komentáře

JBS

JBS

17.7.2015 22:23

Jedním slovem “paráda” :-) Jsem zkoušel online přehrát na LTE datech třeba jeden díl “A dost” (asi to automaticky detekuje rychlost a podle toho nastaví kvalitu streamu) …. a sežralo to 250 MB dat. Tak že na wifině natáhnout na kartu a pak později sledovat. Chvályhodný počin – 5 hvězdiček :-)

chupas

chupas

17.7.2015 22:31

youtube mel funkci, ze videa z odberu se umela prednahrat. Ale koukam asi to uz zrusili

bohemka

bohemka

18.7.2015 6:07

na co je plno vychytávek na stream.cz když obsah je tragický. Byl jsem se tam podívat jednou je to asi rok a zcela tuhle komunitu nechápu. Z toho co seznam dělá a že dělá dobré věci, tak stream je hrůza děs.

bizzi

z aplikace
18.7.2015 8:30

Bohemka: ja vam teda nevim, ale prijde mi, ze zrovna na streamu si musí vybrat každý. Pokud vas teda nebaví porady vubec, je jasny, ze to neni pro vas. Ja osobne jsem ze streamu nadsenej. Peklo na taliri, nebo Jidlo s.r.o u me jasne vedou. Praha a Prachy-prazsky taxi.. Clovek jen vejra(surova fakta neupravena televizi/novinama). Runfoot-sice ta jeho cervena prehazovacka je tragicka, ale rady k behani a tim zdravymu životnímu stylu má dobrý. A nový porad o deskových hrách? Vzhledem k tomu, kolik ty hry stojí je pecka mít dobrý tip a vidět předem o co jde. Takže jak říkám, za mě spokojenost s kvalitou i kavantitou…

bohemka

bohemka

18.7.2015 9:27

Bizzi: pravda, že mě tyhle pořady moc neba, tak je to otázka každého, kdo co má rád, ale podíval jsem se na ty deskové hry to není špatné jen škoda, že zatím jich tam moc není.

No a když jsme u deskových her, tak určitě milovníků těchto deskových strategii je víc a mám pocit, že je to dost opomíjené téma na pařbách na víkend. Proto bych se rád zeptal ať už redaktorů tak těch co chodí na tyhle stránky zda by byl zájem napsat článek o deskových hrách na androidu. Pokud by ten zájem byl, tak zda by se našel redaktor, který by si to vzal na starost. Případně pokud bych něco takového sesmolil zda by to redakce přijala. Úpravu bych přenechal povolanějším, ale myslím, že tu takový článek chybí a nabídka deskových strategických her je velká a pro samotáře je velká radost si takové hry zahrát na mobilu.

TonyJavaDeveloper

TonyDeveloper 0

z aplikace
18.7.2015 15:22

Bohemka: Skvělý nápad! Těším se na článek. :)

Jenda

Jenda

18.7.2015 16:20

Jdete se strimem do prdele

faktužmetedmegamocmoczacinatestvat

faktužmetedmegamocmoczacinatestvat

18.7.2015 16:31

Jsem názoru, že stream nikdo normální nepoužívá, stejně jako ostatní produkty seznamu a dalších směšných českých společností, které jsou lidem k ničemu.

Michaelo

Michaelo

19.7.2015 14:13

Youtube videa s také dají stahovat přes prohlížeč (kvalitněji i přes program)
Každopádně proč by youtube mělo závidět? :D Nejsou tak blbý aby to neuměli :D
Ačkoliv se na youtube zpeněžňují videa, youtube si potrpí na autorských právech umělce/autora.

David

David

z aplikace
19.7.2015 20:51

Stream.cz jsem právě před chvílí odinstaloval důvodem bylo že aplikace neustále do notifikační lišty házela upozornění na nová videa zakázat to v aplikaci nejde takže uninstal byla jasná volba. A nebo jsem někde udělal chybu a zakázat to jde?

Říman

Říman

20.7.2015 10:38

Stáčí stáhnout TubeMate na http://tubemate-youtube-downloader.en.uptodown.com/android a dá se stahovat aji na Youtube

Kolo

Kolo

20.7.2015 17:00

A můžu se zeptat kdo si ty jejich videa bude stahovat? Ty sra´´ky. A Youtube závidět nebude protože nějákej Stream.cz je nezajímá..

RSS (komentáře k článku)