Slevy na Spotify: Kupte Teslu, nebo využijte vánoční slevu

Spotify v Tesle – náhleďák

Američtí majitelé vozů Tesla měli dosud ve svém voze o hudbu postaráno. Oblíbená streamovací služba Spotify je pro ně totiž dostupná zdarma jako bonus k samotnému vozu. Nyní se však alespoň v některé z oblastí chytrých technologií boří hranice a Spotify zdarma se dostává i do Evropy. Stačí jen vlastnit vůz Tesla Model S nebo X.

Tesla dává Spotify zdarma

Spotify ale není jen pro majitele Tesly

Říkáte, že koupě takového vozu je trošku drahé předplatné? Jistěže, ale Teslu si přece nekoupíte jen kvůli streamování hudby. V žádném případě ale neplakejte, že na vás nikdo nemyslí. Spotify si koneckonců připravilo Vánoční dárek i pro vás. Pokud totiž svůj free účet upgradujete na premium, jeho cena se na následující tři měsíce promění na krásné necelé Euro (0,99 €). Za přibližně 27 Kč tak dostanete neomezený poslech libovolné hudby, a navíc bez reklam.

Po uplynutí zmíněných tří měsíců však cena vyroste zpět na původních 5,99 €, takže se ve skutečnosti jedná o klasickou natahovací kampaň. Markeťáci prostě ví, jak si přitáhnout zákazníky. Na druhou stranu, proč s prémiovým účtem nezačít právě teď, když můžete ušetřit nějakou tu stovku.

Zdroj: CzechCrunch

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek