Sportovní kvíz (Demo) – vyzkoušejte své znalosti

spo

Pro milovníky sportu se na Google Play objevila zajímavá hra od českého studia EM softworks, která prozkouší Vaše znalosti z oblasti sportu. Zajímáte se o sport, chcete se něco nového dozvědět a zároveň si každou chvíli své vědomosti prověřovat? Pak by Vás mohla tato hra zajímat. Demo verze obsahuje 100 otázek a dva herní režimy. V Rychlé hře budete odpovídat na 15 náhodně vybraných otázek různých kategorií a obtížností. Na konci této hry budete mít možnost se zapsat do on-line žebříčku a porovnat své skóre s ostatními. Druhý herní režim se nazývá Vlastní hra, kde si mohou zahrát dva hráči na jednom zařízení. V této demo verzi má Vlastní hra omezené parametry, kdy je výběr náhodných otázek předdefinovaný.

unnamed3

Chystá se také plná verze této hry, která nabídne několik stovek otázek, hru pro více než dva hráče a plně konfigurovatelný režim vlastní hry.

fa0afe562e2975090c0ad3eb217179f5?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)