Telefon Sony Xperia M2 dostává aktualizaci na Android KitKat

sony-xperia-m2-mwc-2014-6

Společnost Sony si poslední měsíce získává stále větší a větší důvěru svých fanoušků a nových zákazníků, neboť představila několik velmi zajímavých mobilních telefonů a zároveň nabízí i softwarové aktualizace na nejnovější systém Android. Podle dnešních zpráv se velmi brzy dočkají také majitelé telefonu Sony Xperia M2 (včetně Dual SIM), kteří brzy dostanou aktualizaci na Android KitKat ve verzi 4.4.2. A jaké změny přináší? Kromě samotného “podvozku” s Androidem 4.4.2 se změn dočkal také stavový řádek a tlačítka v notifikační liště. Uživatelé nyní mohou snadno přesouvat aplikace z interní paměti na paměťovou kartu, systémové aplikace Sony byly aktualizovány na nejnovější verzi a Sony Xperia M2 si po aktualizaci rozumí s novým zařízením Sony SmartBand SWR10. To byl jen krátký nástřel hlavních novinek.

telefon Sony Xperia M2

Zatím není jasné, kdy dorazí aktualizace pro telefon Sony Xperia M2 i do českých přístrojů. Doufejme, že to bude již velmi brzy.

Telefon Sony Xperia M2 na českém trhu

zdroj: androidpolice.com

Chcete se podívat na nejlepší mobilní telefony osobně? Pak zavítejte na některou z akcí Android RoadShow. Neváhejte a registrujte se!

registraceHome

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)