SAZKAmobil nasazuje nové levnější datové balíčky

SAZKAmobil levnější datové balíčky podzim 2021

Virtuální český operátor SAZKAmobil zlevňuje své dva nejoblíbenější balíčky mobilních dat. Až do konce října budou dostupné se slevou až 30 %. Za zvýhodněné ceny je možné si pořídit balíčky o objemu 1 GB a 5 GB. Nabídka platí jak u předplacených karet, tak pro dokupování u paušálních zákazníků.

Levnější datové balíčky u SAZKAmobil:

  • 1 GB za 70 Kč (z původní ceny 100 Kč)
  • 5 GB za 270 Kč (z původní ceny 350 Kč)

Speciální ceny získá zákazník při aktivaci datových balíčků, u předplacených SIM karet a také při dokoupení datového objemu u paušálních tarifů, přes mobilní aplikaci SAZKAmobil nebo prostřednictvím Zákaznické linky. Virtuální operátor také zákazníkům vzkazuje, že neomezuje rychlost a po vyčerpání nevypíná data. V síti Vodafone má LTE konektivita rychlost až 400 Mb/s a po vyčerpání padá na 32 kb/s, což by měla být dostatečná rychlost například pro poslání zprávy přes Messenger nebo WhatsApp či pro vyhledání odjezdu autobusu.

Co na tuto novou nabídku balíčků říkáte?

Zdroj: TZ SAZKAmobil

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)