TOPlist

Samsung Galaxy Note 9 dostává stabilní Android 10

galaxy note 9 aktualizace android

Když Samsung v listopadu spustil Android 10 beta program pro Galaxy Note 9 a Galaxy S9, sliboval ostrou verzi na začátku ledna. Vzhledem k tomu, že dostávají stabilní update první uživatelé to vypadá, že svůj slib splnil. Tradičně se jako první dočkají uživatelé, kteří se zaregistrovali do beta programu, ostatní si musejí ještě chvilku počkat.

Pokud jste zaregistrováni do beta programu, nese aktualizace označení N960FXXU4DSLB a má velikost pouhých 100 MB. To značí, že se ostrá verze od poslední beta verze příliš neliší a Samsung zde pouze vyladil poslední chyby. Z Galaxy Note 9 se tak vzhledem k podpoře nejnovějšího Androidu stává opět zajímavý model. Kromě nejnovějšího systému totiž nabídne stále velmi výkonný čipset Exynos 9810, kterému sekunduje 6 GB operační paměti RAM, či nádherný 6,4″ Quad HD+ sAMOLED displej.

samsung galaxy note 9 android 10

Nejnovější systém stáhnete klasicky přes nabídku Nastavení > Aktualizace softwaru. Ti z vás, kteří se do programu nezaregistrovali a používají stále Android 9.0 Pie si budete muset počkat. První odhady hovoří o přibližně 10 – 15 dnech zpoždění oproti beta testerům.

Dostali jste již Android 10 na Galaxy Note 9?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)