Samsung Galaxy Note 10 dostává stabilní Android 10. Už ho máte?

samsung galaxy note 10 aktualizace systému

Samsung začal vypouštět Android 10 pro telefony Galaxy Note 10 a Galaxy Note 10+. Jde tak jistě o příjemné překvapení, jelikož se původně spekulovalo, že telefon obdrží nový systém až v lednu. Po řadě Galaxy S10 se tak nyní dostává na další Samsung telefon, který dostane nejnovější nadstavbu One UI 2.0, což je jistě skvělá zpráva.

Aktualizace je v současné chvíli dostupná v Německu a Francii. Do České republiky by se měla dostat během následujících několika dnů. Přednost však dostávají uživatelé beta verzí Androidu 10. Pokud ji tedy máte nainstalovanou, je zde vysoká šance, že ji budete mít dnes či zítra k dispozici. Aktualizace se skrývá pod označením N97 * FXXU1BSL7 a má velikost 145 MB. Stáhnout ji můžete klasicky v nabídce Nastavení > Aktualizace systému.

Pokud jste již nový Android dostali, dejte nám prosím vědět do komentářů. První uživatelé hlásí, že jim zatím běží nový systém bez jakýchkoliv problémů. V minulosti se totiž objevil u Galaxy Note 10 problém se samovolným odpojováním Bluetooth a docházelo k nečitelnosti SD karet.

Dostali jste již aktualizaci na Android 10 u Galaxy Note 10?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)