Samsung Galaxy J6 dostává Android 10 s nadstavbou One UI 2.0.

galaxy j6

Společnost Samsung vydala populární telefon střední třídy Galaxy J6 již v roce 2018, přesto dostává nejnovější Android 10. Telefon byl původně vybaven Androidem 8.0 Oreo, aby o rok později dostal aktualizaci na Android 9.0 Pie. Předpokládá se, že jde o poslední Android, který tento telefon dostane.

Nová aktualizace nese označení J600GUBU6CTC8 a samozřejmě nechybí nová uživatelská nadstavba One UI 2.0 a březnové bezpečnostní záplaty. Podrobný seznam změn bohužel není aktuálně k dispozici, ovšem můžeme počítat s tradičními prvky, jako například tmavý režim či nová gesta.

samsung galaxy j6 android 10

Aktualizace v tuto chvíli probíhá v Panamě a je k dispozici pro telefony s kódovým označením SM-J600G. Brzy se má dostat na další modely a regiony. Pokud mát telefon Galaxy J6, prosím zkontrolujte aktualizaci v Nastavení > Aktualizace softwaru a pokud ji náhodou máte k dispozici, dejte nám prosím vědět do komentářů.

Máte již Android 10 na Galaxy J6?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)