TOPlist

Robotický vysavač Roborock Q Revo Max V má obří výkon a můžete skrz něj volat

roborock vysavač smart
  • Společnost Roborock představila prémiový robotický vysavač Q Revo Max V
  • Má spoustu vychytávek a můžete skrz něj provozovat videohovory
  • Zatím není jasné, jakou cenovku nasadí výrobce v Evropě, v Singapuru stojí přes 23 tisíc

Firma Roborock, známá především díky svým chytrým robotickým vysavačům právě uvedla na trh nový model s označením Roborock Q Revo Max V, který se pyšní hromadou chytrých funkcí, ale také vysokým výkonem. Tomu bohužel odpovídá i cena. V tuto chvíli se vysavač prodává v Singapuru za cenu 1 399 dolarů, tedy přes 23 500 korun. V tuto chvíli bohužel není jasné, kolik bude novinka stát v Evropě.

Roborock Q Revo Max V osloví výkonem až 7 000 Pa, samozřejmostí je navigace přes LiDAR skener a na jedno nabití vydrží až 180 minut. Kromě vysávání umí samozřejmě i vytírat a to díky mopu FlexiArm, který se stará o lepší čištění krajů a disponuje výkonem až 200 otáček za minutu. Pokud vysavač detekuje koberec nebo další nevhodné povrchy, může se mop zvednout až o 10 mm, aby se zabránilo jeho namočení.

Dokovací stanice umí navíc prát a sušit, takže se o mop nemusíte vůbec starat a pochopitelně se zde nechybí také automatické vyprázdnění nádrže na použitou vodu. Chytré funkce byste od takto drahého vysavače asi očekávali, můžete použít aplikaci v telefonu, ale také Google Asistenta nebo Alexu. Jednou z dalších vychytávek je možnost provozování videohovorů skrz kamerku a mikrofon. Otázkou zůstává, proč by to chtěl někdo dělat. Pro špehování a případné okřiknutí mazlíčků ale může posloužit dobře.

【2024全新系列】石頭科技 Q Revo MaxV AI旗艦掃拖機皇 官方影片

【2024全新系列】石頭科技 Q Revo MaxV AI旗艦掃拖機皇 官方影片

Jaký robotický vysavač používáte?

Zdroj: notebookcheck

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)