TOPlist

Vyzkoušeli jsme placení Fitbit Pay u Revolutu. Platit hodinkami můžete i přes Garmin Pay

revolut garmin pay fitbit pay

Od konce minulého týdne existuje v Česku nová možnost, jak platit s chytrými hodinkami Fitbit nebo Garmin. Obě tyto společnosti totiž začaly podporovat Revolut, který je dostupný i v Česku. Novinku jsme rovnou vyzkoušeli u Fitbit Pay a můžeme potvrdit, že funguje stejně dobře jako třeba značně rozšířenější Google Pay.

Revolut už funguje i přes Fitbit Pay a Garmin Pay

Službu Revolut už jsme nedávno doporučovali jako alternativu pro Google Pay, když vaše banka nepodporuje placení přes telefon. Nyní úplně stejně můžeme doporučit Revolut i pro ty, kteří chtějí bezkontaktně platit s hodinkami Garmin nebo Fitbit.

How to Use Garmin Pay on Your Garmin Device

How to Use Garmin Pay on Your Garmin Device

V Česku podporují Fitbit Pay anebo Garmin Pay pouze dvě banky. A to Moneta Money Bank a Komerční banka. Vzhledem k tomu, že vytvoření Revolut účtu je zcela jednoduché a zabere pár minut, může si placení hodinkami dopřát kdokoliv. O podpoře těchto dvou služeb u Revolutu poprvé informoval server cnews.cz. Níže naleznete podporované hodinky a náramky, se kterými můžete platit.

Které Garmin modely podporují v Česku Garmin Pay?

  • Mezi podporovanými modely Garmin najdeme: řadu Vívoactive 3, řadu Forerunner 645, řadu Fenix 5 Plus a řadu D2 Delta

Které Fitbit modely podporují v Česku Fitbit Pay?

Jak Fitbit Pay u Revolutu funguje?

Vzhledem k tomu, že v redakci máme Revolut účet i Fitbit hodinky s podporou Fitbit Pay, rozhodli jsme se novou funkci hned vyzkoušet. K testu jsme použili klasickou MasterCard od Revolut a hodinky Fitbit Ionic. Dobrou zprávou je to, že si Pay můžete spárovat i s virtuální kartou. Nicméně v obou případech musí jít o MasterCard. Visa karty nejsou u Revolutu podporované.

Přidání karty je zcela jednoduché. Stačí si v aplikaci Fitbit na telefonu otevřít v nastavení položku Wallet, kde klepnete na možnost přidání karty. Zadáte údaje o kartě, vaši adresu a pokud nemáte hodinky zaheslované, tak i heslo (PIN). Pokud hodinky nebudou zabezpečené, nemůžete přes Fitbit Pay platit.

Po vypsání všech údajů vám na vaše číslo přijde SMS potvrzení s kódem. Jakmile je vše v pořádku, Fitbit se spojí s Revolutem a během chvilky potvrdí funkčnost karty. A to je hotovo, během dvou minut máte kartu nastavenou a můžete platit. Placení probíhá tak, že podržíte levé tlačítko na hodinkách, následně se objeví informace o zadaní hesla, jakmile hodinky odemknete, zobrazí se na displeji Revolut karta, což znamená, že můžete ruku přiložit k platebnímu terminálu a zaplatit. Potvrzení o platbě vám přijde od Fitbitu, ale i Revolutu. Jak placení hodinkami Fitbit probíhá, můžete vidět na našem videu níže.

https://www.facebook.com/SvetAndroida/videos/501909776885456/

Používáte Revolut? Máte v plánu využít podporu pro Fitbit Pay nebo Garmin Pay?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)