Red Magic Watch oficiálně: levné a stylové chytré hodinky

nové hodinky nubia

Vedle nové vlajkové řady Red Magic 6 představila společnost nubia oficiálně také hodinky Red Magic Watch. Ty zaujmou nejen pěkným zpracováním, ale také funkcemi či cenou. Pojďme se na ně společně podívat.

Red Magic Watch oficiálně

Hodinky pokrývá 1,39″ AMOLED panel s rozlišením 454 x 454 pixelů, což je na hodinky poměrně slušná hodnota. Váží pouhých 30 gramů a dle společnosti vydrží až 15 dní při běžném používání. Co se týče výbavy, nechybí GPS, snímač srdečního tepu, sledování spánků či sportovních aktivit a potěší také 5ATM vodotěsnost.

Hodinky jsou k dispozici zatím pouze v Číně a prodej začíná 11. března. O globální dostupnosti nubia bohužel nepromluvila. K dispozici bude v 5 barevných variantách v kombinaci silikonových a kožených náramků. Levnější (silikonová) verze vyjde na 599 CNY, což je asi 2 050 korun bez daně. Pokud byste měli zájem o koženou variantu, připlatíte si dalších asi 350 korun.

Jak se vám nové hodinky líbí?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)