TOPlist

Bude Realme vyrábět hodinky s Wear OS? Promluvil šéf

Realme Wear OS hodinky rozhovor

Čínská společnost Realme začala po telefonech celkem nedávno produkovat mimo jiné chytré hodinky, kterých má v toto chvíli na trhu už tři modely. Společným rysem Realme Watch, Realme Watch S a Realme Watch S je přitom proprietární (unikátní a uzavřený) systém. Jsou na tom tedy podobně jako třeba konkurenti značky Amazfit. Stejně jako u nich se i kolem Realme hodinek spekuluje, zda a případně kdy by se v nich mohlo objevit otevřenější a univerzálnější prostředí Wear OS. V rozhovoru pro GSMArena.com uvažování firmy v tomto směru přiblížil šéf pro Evropu, Indii a Jižní Ameriku Madhav Sheth.

Odpověď na přímou otázku, zda můžeme Wear OS očekávat v hodinkách Realme namísto stávajícího řešení, má v sobě určitou naději. „Od zákazníků jsme dostali pozitivní zpětnou vazbu na naše hodinky, takže se tomuto portfoliu určitě budeme věnovat. Jsme otevření zkoumat možnosti Wear OS, takže buďte naladěni,“ vzkázal Sheth přes média. Mimo jiných témat došlo také na ohebné telefony. Ty se prý společnost zatím vyrábět nechystá.

Které hodinky s Wear OS jste vyzkoušeli?

Zdroj: GSMArena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)