TOPlist

Nejlevnější hodinky s voláním? realme Watch 3 mají evropskou cenu

realme watch 3

Už před téměř dvěma měsíci představila společnost realme hodinky realme Watch 3. Ty spadají sice do kategorie levnějších, přesto ale nabízí zajímavé a v podobných cenách neobvyklé funkce, jako je třeba možnost volání. To probíhá pouze skrz Bluetooth, varianta s LTE k dispozici nebude. Nyní firma prozradila evropskou cenu.

Těšit se můžeme také na 1,8palcový displej s rozlišením 286 x 240 pixelů a maximálním jasem 500 nitů. Počítat můžeme také s Always-On režimem. Ze zdravotních funkcí stojí za zmínku nepřetržité sledování srdečního tepu a kyslíku v krvi, sportovci pak ocení více než 110 sportovních režimů. Změřit umí také hodnotu VO2 Max a počítat můžeme také s certifikací IP68.

realme Watch 3: MOST Affordable Smartwatch with Bluetooth Calling?!

realme Watch 3: MOST Affordable Smartwatch with Bluetooth Calling?!

Výdrž má pak na starost 345mAh baterie, která při náročném používání (GPS a volání) vydrží až 10 dní, což je velmi slušná hodnota. V Evropě se budou prodávat za cenu 69,99 EUR, což je asi 1 700 korun. Během několika dní by je měla naskladnit většina větších e-shopů v Česku.

Co říkáte na cenu hodinek realme Watch 3?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)