Levné hodinky realme Watch 2 a 2 Pro míří do Evropy. Za kolik?

realme watch 2 evropa

Na včerejší tiskové konferenci společnost realme oficiálně představila kromě telefonu realme GT také dvojici nových hodinek – realme Watch 2 a realme Watch 2 Pro, které také míří do Evropy. Nedávno jsme vám o nich psali, ovšem dodnes bylo možné zakoupit je pouze v Malajsii. To se však mění.

Evropa se dočká realme Watch 2 a 2 Pro

Hodinky jsou si v mnoha směrech podobné, oba modely nabídnou až 90 sportovních režimů, monitorování srdečního tepu, sledování spánku a v neposlední řadě také okysličení krve, což není v této cenové kategorii stále standardem. Nechybí ani certifikace IP68. Přední stranu Pro hodinek pokrývá 1,75″ IPS LCD displej s rozlišením 385 x 320 pixelů, jasem 600 nitů a obnovovací frekvencí 30 Hz. Stejně jako předchozí model i tento podporuje více než 100 ciferníků včetně některých exkluzivních.

realme Watch 2 a 2 Pro

Základní model realme Watch 2 se musí spokojit s 1,4“ 320 x 320 IPS LCD panelem a absencí GPS. a ceny? Za realme Watch 2 zaplatíme 54,99 EUR, což je asi 1 400 korun, za Pro verzi pak 74,99 EUR, tedy 1 900 korun. Mají být k dispozici na oficiálním webu realme.

Co na hodinky říkáte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)