TOPlist

Realme Watch 2 představeny. Perfektní funkce i cena. Co nás překvapilo?

Realme Watch 2 představeny

Realme uvedlo na trh druhou generaci svých chytrých hodinek. Realme Watch 2 byly představeny nečekaně, ale masivně vylepšují většinu parametrů a schopností. Cena však zůstává výborná. Dvojnásobně velká baterie přináší opravdu dlouhou výdrž. Co nás nejvíc zaujalo na Realme Watch 2?

Realme Watch 2 navazují na první generaci hodinek od tohoto výrobce, které byly představeny minulý rok. Druhá generace je vybavena stejným displejem s úhlopříčkou 1,4“ 320×320 typu IPS LCD. Realme přináší možnost vybrat si s více než stovky ciferníků včetně nových „živých ciferníků“. Hodinky mají na těle pouze jedno tlačítko a váží 38 gramů. Realme Watch 2 mají také odolnost proti prachu a vodě IP68.

Realme Watch 2 představeny - parametry

Nová generace hodinek zvládá rozpoznat přes 90 sportovních režimů na rozdíl od první generace, která zvládala jen 14. Hodinky zvládají sledovat spánek, stres, srdeční tep a jsou vybaveny senzorem SpO2. Velmi překvapivé je zvětšení velikosti baterie z 160mAh u první generace na 315mAh. Na jedno nabití by tak měli hodinky vydržet až 12 dnů. Cena by se měla pohybovat v přepočtu okolo 1200Kč.

realme Watch 2: FULL REVIEW! Everything You Need To Know Before Buying!

realme Watch 2: FULL REVIEW! Everything You Need To Know Before Buying!

Co říkáte na Realme Watch 2?

Zdroj: gsmarena

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)