realme GT 2 Master Explorer přinese šílený výkon, parádní design a 100W nabíjení

realme gt 2 master explorer edition

Společnost realme se aktuálně chystá na představí dalšího vlajkového telefonu realme GT 2 Master Explorer. Půjde o telefon bez větších kompromisů a v podstatě o vylepšenou verzi realme GT 2. Uniklo o něm poměrně hodně informací, tak se pojďme společně mrknout na to, co od něj můžeme čekat.

realme GT 2 Master Explorer dostane 5000mAh baterii se 100W nabíjením

realme GT 2 Master Explorer se pochlubí 6,7palcovým AMOLED panelem s Full HD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí. Nebude mu chybět podpora HDR10+ či 10bitových barev. Počítat můžeme také se čtečkou otisků prstů nebo průstřelem s 16Mpx selfie kamerkou. Na zadní straně nalezneme soustavu tří foťáků – 50Mpx hlavního, 50Mpx ultraširokého a 2Mpx makro kamerky.

Pod kapotou bude tikat čipset Snapdragon 8+ Gen1, který kromě vyššího výkonu nabízí až o 30 % lepší energetickou efektivitu. Jako vůbec první mobil na světě dorazí realme GT 2 Master Explorer s LPDDR5x RAM (8/12 GB) a těšit se můžeme rovněž na kvalitní chlazení. Výdrž pak dostane na starost 5000mAh baterie s podporou 100W nabíjení, díky čemuž se dobije z 0 na 100 % za 25 minut. Na akci, kde firma odhalí tuto novinku by se měl ukázat také laptop či sluchátka.

Jaký je váš názor na mobily realme?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)