Co umí chytré brýle od Razeru za 4500 Kč a v čem se liší od klasických?

Razer představil chytré brýle Anzu

Razer vyrábí produkty převážně se zaměřením na hráče a jejich potřeby. Ani u nového produktu tomu není nijak. Razer představil chytré brýle pro hráče jménem Anzu. Nové brýle ale nemusí zaujmout jenom hráče. Využít by je mohli i běžní uživatelé a hlavně lidé, kteří pracují dlouhé hodiny u počítače a dalších obrazovek. Pojďme se podívat, co nové brýle umí a čím můžou zaujmout.

Brýle od Razoru připojíte ke svému telefonu nebo počítači přes Bluetooth. Následně přes brýle můžete přijímat hovory a volat skrze zabudované mikrofony a reproduktory. Přes zabudovaný dotykový panel na straně brýlí můžete aktivovat hlasového asistenta. Panel slouží i k přeskakování písniček a jednoduchému ovládání. Hlavní funkce, kterou brýle nabízejí je redukce modrého světla až o 35%.

Razer představil chytré brýle Anzu hlavně pro hráče, takže v brýlích najdeme i herní mód, který zrychlí odezvu audia a vylepší herní zážitek. Chytré brýle nabídnou 5 hodin aktivního využívání na jedno nabití. Co se týče designu a velikosti, brýle nabídnou obdélníkové a kulaté rámy dvou velikostí. Velkou část zmíněných funkcí sice nabízí bezdrátová sluchátka, avšak chytré brýle by mohly být zajímavá alternativa s funkcí navíc v podobě redukce modrého světla.

Chráníte svůj zrak před modrým světlem?

Jan Kaláb
O Autorovi - Jan Kaláb

Síťařina ho nebavila, tak vzal do ruky tužku, papír a telefon. Coby vystudovaný odborník na IT měl Honza skončit v korporátu s velkým „K“ a… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)