Platform 46 – přerostlý Android tablet jako konferenční stůl?

Platform461

Operační systém Android již pronikl do spousty zajímavých zařízení. Z těch, které můžete mít doma zmiňme třeba chytrou konvici, ledničku nebo třeba sporák. Dnes pro vás máme novinku z dílen společnosti Ideum a 3M, jenž se chystá nahradit váš konferenční stůl velkou obrazovkou nebo spíše pořádně přerostlým tabletem.

Platform 46_2

Jestli jste právě nevyslovili alespoň malé “wow”, možná vás k tomu přimějí specifikace tohoto stroje. Obrazovka má neuvěřitelných 46 palců, což z celého “tableto-stolu” dělá pravděpodobně největší zařízení s Androidem. Samozřejmostí je Full HD rozlišení a pořádná nadílka čeká i uvnitř. Tento konferenčák totiž pohání čtyřjádrový procesor Intel Core i7 o taktu 3,7 GHz. K dispozici je 16 GB paměti RAM a pro vaše data je připraven pevný disk o velikosti 500 GB. Jediným zklamáním může být přítomnost Androidu ve verzi 4.1.

platform46

Pokud jste si též mysleli, že se jedná o šílenost určenou tak maximálně pro parádu na veletrhy, mýlíte se. Platform 46 se chystá do běžného prodeje ještě tento rok za zatím neupřesněně přemrštěnou cenu.

Multitouch Coffee Table with Android

Multitouch Coffee Table with Android

Zdroj: AndroidPolice

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (27)