Past na myši s aplikací a podporou Wi-Fi? Ano, i taková věc existuje

past na mysi wifi aplikace

Chytrá domácnost se v posledních letech objevuje čím dál tím více, můžeme vídat více či méně divné produkty, které mají propojení s internetem. Jenže chytrá domácnost neznamená, že by každý produkt měl mít chytré funkce. Určitě by to neměla být past na myši, ale přesto jedna existuje.

Past na myši s podporou Wi-Fi je momentálně na Kickstarteru

Pokud hledáte jeden příklad, kde se to přehání s chytrou domácností, tak tato past na myši je ideální kandidát. Stojí za ní společnost s názvem Wakefield Technologies a momentálně se snaží vybrat na masovou výrobu peníze na Kickstarteru.

 

Hlavním důvodem, proč by si lidé měli tuto past pořídit je ten, že na rozdíl od té klasické, ji nebudou muset kontrolovat. Jakmile se něco chytí, tak vám přijde upozornění na mobilní telefon. A to je v podstatě vše. O vše se stará aplikace a speciální žlutá krabička, která vypadá z nějakého důvodu stejně jako sýr. V ní jsou senzory a baterie, která udrží zařízení v chodu až na na tři měsíce. Krabička se pak položí vedle pasti na myši.

Pochybujeme, že existuje trh pro tuto věc, každopádně pokud vám myši dělají problém a nebaví vás neustále kontrolovat, jestli past zabrala. Tak si tento výrobek můžete předobjednat na Kickstarteru. Zatím to ale nevypadá na úspěch, v době psaní článku přispěli na projekt pouze dva lidé. Cena jedné pasti začíná na 25 dolarech, v přepočtu tak cca 600 Kč s DPH.

Znáte ještě nějaké podivné “chytré” produkty?

Zdroj: theverge.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)