TOPlist

Wow! Drsný Oukitel WP21 má 9 800mAh baterii, 66W nabíjení, 120Hz displej a jeden i vzadu

Oukitel WP21 6 800mAh baterie 66W nabíjení 120Hz displej

Čínská společnost Oukitel za několik málo dní zahájí prodej svého nového mobilního telefonu, který je současně slušně odolný, vybavený baterií s obří kapacitou, podporuje velmi vysoký nabíjecí výkon a navíc ve svém oboru strčí do kapsy mnohé konkurenty i díky displeji. Novinka Oukitel WP21 nabídne 9 800mAh baterii s podporou 66W nabíjení, přičemž jej chrání tělo standardizované dle IP68, IP69K/MIL-STD-810H a o zobrazování se stará 120Hz FHD+ panel s úhlopříčkou 6,78 palce.

Další běžně parametry doplňují procesor MediaTek Helio G99, pěkná paměťová kombinace 12/256 GB, duální reproduktory, fotoaparáty ve složení 64MPx hlavní, 2MPx makro, 20MPx noční a 16MPx přední. Telefon má na zádech druhý kulatý displej, který podporuje funkci Always-On-Display (AOD) a kromě ciferníků nabídne i několik druhů ovládání.

Oukitel WP21 9 800mAh baterie 66W nabíjení 120Hz displej zadní displej banner

Počítat je možné i s NFC a Google službami a v základu je systém Android 12. Ačkoli má Oukitel WP21 slabší procesor a podporuje pouze 4G sítě, spousta jeho parametrů je opravdu skvělá. S ohledem na ně možná leckoho překvapí cena.

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Oficiální částka pro globální předprodej, který začne 24. listopadu, byla stanovena na 280 dolarů, což je asi 6 700 Kč. Nový Oukitel už je k dispozici na AliExpressu v oficiálním obchodu této značky, nicméně cena v tuto chvíli neodpovídá a zatím je stanoveno i dost drahé poštovné.

Co by vám u mobilu Oukitel WP21 chybělo?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)