TOPlist

Oppo Watch Free nabízí AMOLED displej, výdrž až 14 dní a solidní cenu

oppo watch free

Před pár dny jsme vás informovali o tom, že Oppo chystá hodinky Watch Free a nyní se nám konečně oficiálně představují. Jedná se o poměrně levné zařízení, která zaujme spoustou zajímavých funkcí. Pojďme si je tedy představit.

Oppo Watch Free představeny

Dominantou hodinek je 1,64palcový AMOLED displej s rozlišením 280 x 456 pixelů. Podporuje barevný gamut DCI-P3 a jemnost činí 326 ppi. Obdélníkovým tělem hodinky připomínají třeba Huawei Watch Fit a jsou tvořeny z polykarbonátu. Podporují sledování více než 100 sportovních režimů jako je lyžování, volejbal, kajak, badminton, lukostřelba nebo třeba nově e-sport. Díky němu se vám notifikace zobrazí přímo na hodinkách (tzn. telefon se ani nerozsvítí). Zatím ale funguje pouze na modelech Find X3 a Reno6, ovšem brzy se prý dostane i do dalších telefonů.

Oppo Watch Free

Automaticky však hodinky rozpoznají pouze tři režimy a to chůzi, běh a veslování. Samozřejmostí je sledování srdečního tepu, kdy vás hodinky upozorní pokud je příliš nízká nebo příliš vysoká. Potěší také sledování spánku, detekce chrápání či ovládání přehrávání hudby z telefonu. Baterie s kapacitou 230 mAh vydrží údajně až 14 dní a k dispozici bude v barvách Quicksand Gold a Silent Night Black. Za základní variantu bez NFC zaplatíme 549 juanů, což je v přepočtu asi 1 800 korun bez daně.

Jak se vám hodinky líbí?

Zdroj: gizmochina

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)