TOPlist

Levné hodinky Oppo Watch Free míří do Evropy. Kolik za ně zaplatíme?

Oppo Watch Free

Společnost Oppo na konci září minulého roku představila levné hranaté hodinky Oppo Watch Free. Byly však dostupné pouze v Číně, což se nyní mění. Míří totiž na evropský trh, přičemž cena je nastavena na 99 EUR, což je přibližně 2 400 Kč. Co za svou cenu nabídnou? Na to si odpovíme v následujícím textu.

Oppo Watch Free stojí v Evropě 99 EUR

Hodinky disponují 1,64palcovým AMOLED displejem s rozlišením 280 x 456 pixelů, což nám dává 326 pixelů na palec. Jak již bylo řečeno, displej je hranatý, přičemž tělo je tvořeno z polykarbonátu. Oppo Watch Free dokáží zaznamenávat přes 100 sportovních aktivit a samozřejmě dokáže snímat hladinu okysličení krve a nechybí ani senzor srdečního tepu. Za zmínku stojí rovněž možnost sledování spánku, která umí upozornit na chrápání.

Oppo Watch Free

Hodinky umí přijímat notifikace, upozorňovat na příchozí hovory a rovněž z nich lze ovládat hudbu. Při běžném používání vydrží asi 14 dní, přičemž jim stačí 5 minut na nabíječce, aby vydržely celý den. Prodej začíná 24. března.

Stačilo by vám podobné zařízení?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)