Vysunovací fotoaparáty nestačí. Oppo chystá vysunování displejů

oppo telefon vysunovaci sekundarni displej

Oppo je jednou z nejvíce inovativních společností posledních let. Brzy to možná opět potvrdí. A to s telefonem, který má vysunovací displej. Ano, nespletli jsme se. Vysunování fotoaparátů nestačí, v budoucnosti se můžou vysunovat druhé displeje. K dispozici už máme i render, jak by to mohlo vypadat.

Oppo ukázalo dvě různé možnosti pro vysunovací displej

Vysunovací selfie kamery už nemají takový “wow” efekt a vidíme je v čím dál větším množství telefonů. A to i od těch “hlavních” hráčů na trhu. Jak ukazuje nový patent, čínská společnost Oppo chystá vysunování displejů. Jedná se zároveň o zajímavou alternativu k ohebným telefonům.

oppo vysunovaci displej patent

První design je podobný Oppo Find X, ale namísto vysunutí fotoaparátů, se vysune ještě jeden displej směrem nahoru. Druhý design má vysunovací displej z boční strany. V patentu můžeme vidět i menší rámečky, ve kterých se ukrývá selfie kamera i sluchátkový reproduktor se senzory. Využití dvou displejů může být práce s více aplikacemi zároveň, pohodlnější hraní her či procházení webu.

Jak se vám tento nápad vysunovacího displeje líbí?

Zdroje: letsgodigital.org, mobilesyrup.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)