Hodinky od OnePlus mají opět zpoždění. Vtip nebo prokletí hodinek s Wear OS?

OnePlus zpoždění hodinek

OnePlus už pracuje na chytrých hodinkách několik let. Žádný produkt však ještě nikdy nedorazil na trh. Firma nedávno naznačila, že vydání chytrých hodinek se značkou OnePlus už je na spadnutí. Nejnovější zprávy mluví o dalším odložení tohoto projektu. Co stojí za tolika zdrženími?

Zvěsti o brzkém příchodu chytrých hodinek od OnePlus kolovaly již v roce 2016. Fanoušci se ale nakonec nikdy nedočkali. OnePlus v nedávné době potvrdilo, že takový produkt byl skutečně ve vývoji a naznačilo, že není všem dnům konec. Firma na Twitteru dokonce uvedla „Je to jen otázka času.“. Podle zákulisních informací mělo uvedení chytrých hodinek od OnePlus proběhnout ještě v říjnu 2020. Nyní s koncem měsíce přichází zpráva od leakera Maxe Jambora, který tvrdí, že projekt chytrých hodinek od OnePlus má zpoždění a byl odsunut na neurčito. Důvody pro další zdržení nejsou zatím známé.

Trnitá cesta způsobující neustálá zpoždění hodinek od OnePlus připomíná podobný osud několikrát očekávaných hodinek Pixel Watch od Google. I v tomto případě byl produkt už několikrát před dokončením, ale nikdy se na trh nedostal. Mnoho z těchto komplikací jistě vzniklo kvůli nedostačující nabídce moderních čipů pro platformu Wear OS. Google v minulosti naznačil, že finální produkt nikdy neodpovídal jejich standardům, takže se jej raději rozhodli zrušit. Nezbývá než doufat, že s příchodem Snapdragonu Wear 4100 se snad konečně dočkáme atraktivních chytrých hodinek i na platformě Wear OS.

Jakou značku chytrých hodinek preferujete?

Zdroj: gsmarena

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)