OnePlus Nord dostává OxygenOS 10.5.9 a vylepšuje Game Space

OnePlus Nord OxygenOS 10.5.9

OnePlus Nord bylo sice oficiálně představeno teprve před několika týdny, přesto dostává tento měsíc již druhou OTA aktualizaci na verzi OxygenOS 10.5.9. Ta kromě jiného vylepšuje aplikaci Game Space.

OnePlus Nord dostává OxygenOS 10.5.9

Součástí balíčku jsou také nové říjnové bezpečnostní záplaty. Aktualizace zatím probíhá v Indii, na ostatní trhy se dostane co nevidět. Jak již bylo řečeno, hlavní novinkou je vylepšení aplikace Game Space. K dispozici jsou nové přepínače včetně režimu Fnatic. Můžete si zde zvolit, jaké notifikace chcete v tomto režimu dostávat a jdou také samozřejmě zcela vypnout. U hraní vás tak nemusí nic rušit, což je jistě příjemné.

V případě, že necháte notifikace zapnuté, můžete na ně také rychle odpovědět. Je třeba dodat, že tuto funkci zatím podporuje pouze WhatsApp a INS. Další vylepšení se týkají Bluetooth, stability systému a Wi-Fi, ovšem žádné podrobnější detaily zatím výrobce nesdělil.

Jak jste spokojeni s OnePlus Nord?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)