OnePlus 9 Pro spekulace: 6,7″ QHD displej a Snapdragon 875

oneplus 9 pro

Společnost OnePlus nedávno odhalila své nové vlajkové lodě – OnePlus 8 a 8 Pro a již se začíná mluvit o nástupci. Na povrch totiž vyplouvají první spekulace ohledně OnePlus 9 Pro a také povedené rendery. Co se tedy o telefonu šušká?

Při pohledu na přední stranu si můžeme domyslet, že se do telefonu vrátí vysouvací selfie kamerka. Nevidíme totiž žádný rušivý prvek a pravděpodobnost, že by byla umístěna pod displejem je poměrně malá. Ben Geskin, autor tohoto renderu dále předpokládá, že bude velikost displeje činit 6,7 palce a rozlišení bude QHD. Nebude samozřejmě chybět vysoká 120 Hz obnovovací frekvence.

oneplus 9 pro spekulace

O výkon se v telefonu postará nadcházející čipset Qualcomm Snapdragon 875, kterému bude sekundovat 12 GB operační paměti RAM. Samotný čipset bude odhalen někdy ke konci roku. Co se týče soustavy fotoaparátů, nalezneme zde hlavní 64 megapixelový fotoaparát, kterému bude sekundovat 16 megapixelový teleobjektiv a ToF kamerka. Telefon má podporovat až 60W bezdrátové nabíjení. Z úložiště dle jeho slov dostaneme na výběr z 256 a 512 GB. Na potvrzení těchto informací si ale ještě nějakou dobu počkáme.

Co říkáte na spekulace okolo OnePlus 9 Pro?

Zdroj: xiaomitoday.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)