TOPlist

Hromada starších OnePlus telefonů dostává OxygenOS 12

OnePlus 8 Pro 8T 9R OxygenOS Android 12

OnePlus 8, OnePlus 8 Pro, OnePlus 8T a také OnePlus 9R. To jsou telefony populární čínské značky, které v těchto hodinách konečně dostávají aktualizaci na nadstavbu OxygenOS 12 se systémem Android 12. Zatím jsou hotové instalační balíčky pro Indii a USA. Mezinárodní verze webu zatím ohledně nových instalačních balíčků s plnou verzí mlčí, nicméně finální update by měl být i ve zbytku světa (a tedy i EU) otázkou velmi krátké doby.

OxygenOS 12 a v něm ukrytý Android 12 provedou v telefonech očekávané změny v designu i v zabezpečení. Tvarově i barevně se pochopitelně projeví styl Material You. Mezi speciality nadstavby bude navíc patřit například volba tmavého režimu ve třech úrovních, přítomnost nových prvků pro Always-On-Display (AOD) nebo vylepšení funkce Work-Life Balance 2.0. Na seznamu jsou u kromě úplných novinek také různé opravy, například nefunkční automatické připojování k Wi-Fi nebo vypadávání Bluetooth spojení se sluchátky u telefonů ze série OnePlus 8.

Jakou nejstarší verzi OxygenOS jste vyzkoušeli?

Zdroj: 91mobiles

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)