OnePlus 7 bude existovat i v klasické verzi s výřezem v displeji

oneplus 7 vyrez v displeji

S tím, jak se blíží představení OnePlus 7, se začínají objevovat čím dál tím zajímavější informace ohledně nových telefonů. Jedna z nich je to, že uvidíme rovnou tři nové telefony, což je u této společnosti hodně neobvyklé. Kromě OnePlus 7, uvidíme i OnePlus 7 Pro a OnePlus 7 Pro 5G. Nyní se dostalo na nové informace k základní verzi OnePlus 7.

Základní verze OnePlus 7 bude mít kapkovitý výřez a dva zadní fotoaparáty

V uplynulých týdnech jsme mohli vidět celou řadu spekulací a úniků OnePlus 7, kde byla v hlavní roli vysunovací selfie kamera a tři hlavní fotoaparáty na zadní straně. Podle posledních informací byly úniky pravdivé. Akorát se tento telefon má nazývat OnePlus 7 Pro.

OnePlus 7: 360 Renders EXCLUSIVE

OnePlus 7: 360 Renders EXCLUSIVE

Oproti tomu základní OnePlus 7 má v mnohém připomínat minulý OnePlus 6T. Další změnou má být velikost displeje, kdy se má používat 6,2 palců, čímž bude o něco menší než právě OnePlus 6T. Stále ale má jít o FullHD+ rozlišení se Super AMOLED panelem. O výkon se bude starat Snapdragon 855, který doplní 6GB RAM paměť. Na další informace už naštěstí nemusíme čekat dlouho. Oficiální představení telefonů by mělo proběhnout 14. května.

Těšíte se na OnePlus 7 s výřezem v displeji?

Zdroj: androidpolice.com, pricebaba.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)