Mobvoi ukázalo novou verzi TicWatch C2. Mají dvojnásobnou porci RAM

nově představené hodinky TicWatch C2+

Čínská společnost Mobvoi představila nové chytré hodinky TicWatch. Jde o vylepšenou verzi modelu C2, který je na trhu od podzimu 2018 a u nás stojí kolem pěti tisíc korun. Letošní varianta nese název C2+ a parametry svého staršího sourozence vylepšuje na několika místech. Jde o velikost operační paměti, nové ciferníky a silikonový řemínek v balení navíc. Paměť RAM má nově hodnotu 1 GB, což je dvojnásobná hodnota oproti modelu C2. Vzhledem k tak drobným vylepšením se nijak významně nezvýšila ani cena. V Evropě stojí nově představené hodinky TicWatch C2+ 210 eur, což je v přepočtu cca 5600 Kč.

Dvojnásobná operační paměť jistě podpoří svižnost přítomného Wear OS od Googlu. Jen je asi škoda, že i v těchto hodinkách je stále přítomen pouze starší procesor Qualcomm Snapdragon Wear 2100. Ten není o moc slabší než jeho následovníci, ale s menší efektivitou trochu více potrápí baterii. Ta by ale měla i tak vydržet 36 hodin provozu. Nově představené hodinky TicWatch C2+ jinak disponují například 1,3″ displejem, NFC, GPS, ochranou IP68 nebo měřičem tepu. Všechny tyto parametry souhlasí s dřívějším modelem, stejně jako velikost 42,8 mm. Hodinky budou k sehnání ve variantách Onyx Black, Platinum Silver a Rose Gold.

TicWatch C2+ smartwatch – Where form meets function.

TicWatch C2+ smartwatch - Where form meets function.

Co říkáte na nabídku hodinek TicWatch?

Zdroj: GSMArena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)