Levné hodinky Xiaomi Amazfit Bip byly představeny v nové verzi Lite 1S

nové chytré hodinky Amazfit Bip Lite 1S

Společnost Xiaomi / Huami poslední “aprílový” den představila a v Číně i uvedla do předprodeje nové chytré hodinky Amazfit Bip Lite 1S. Pokud si říkáte, že jde o zvláštní kombinaci doposud známých řad, máte pravdu. Nový kus nositelné elektroniky spojuje několik parametrů jak z výše postavené série Bip S, tak i z řady Bip Lite. A fakticky zaplňuje aktuální mezeru mezi produkty Huami Amazfit z hlediska specifikací i ceny. Nově představené hodinky mají například GPS, deset sportovních režimů, běžnou třicetidenní výdrž, 2,5D displej s Gorilla Glass 3 ochranou nebo odolnost proti vodě s 5ATM standardem. Přítomno je také NFC, ale to je funkční jen v Číně.

Co nabídnou nové (Xiaomi) Amazfit Bip Lite 1S

  • 1.28″ 2,5D displej s Gorilla Glass 3
  • 10 sportovních módů (včetně plavání díky 5ATM ochraně)
  • baterie s kapacitou 200 mAh a běžnou výdrží 30 dní
  • GPS+GLONASS, NFC (funkční jen v Číně), Bluetooth 4.2
  • rozměry 42 x 35.3 x 11.4 mm a váha 31 g
  • 4 barvy (na obrázku)
  • čínská cena 399 Yuanů / cca 1400 Kč

U výdrže baterie uvádí výrobce tři scénáře. Při běžném používání mají nové hodinky Xiaomi / Amazfit Bip Lite 1S vydržet na jedno nabití 30 dní. Počítá se přitom třeba s měřením tepu každých 30 minut, 100 přijatými zprávami denně, čtyřmi NFC platbami denně, jedním cvičením týdně s 30 minutovým použitím GPS. Při vypnutí Bluetooth a několika dalších funkcí se pak dá prý dostat až na osmdesátidenní výdrž. Při aktivním sportování se zapnutou GPS pak mají tyto chytré hodinky vydržet na jedno nabití cca 22 dní.

Čím vás hodinky Xiaomi Amazfit BIP Lite 1S zaujaly?

Zdroj: Amazfit

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)