Vypadá to na další “Mate” sérii od Huawei. Bude se týkat hodinek

nova-znacka-huawei-mate-watch

Psal se rok 2013, když čínská firma Huawei poprvé uvedla telefon s podtitulem Mate. Od té doby se v této sérii objevily desítky dalších mobilů, později i notebooků a nedávno se do ní přidaly také tablety. Jak se zdá, čeká nás další produktové rozšíření této řady. U čínského úřadu pro duševní vlastnictví byla firmou zaregistrována značka Huawei Mate Watch. Můžeme se tedy s velkou pravděpodobností těšit na chytré hodinky Huawei v novém kabátě. Minimálně z hlediska názvu.

značka Huawei Mate Watch registraceNově zaregistrovaná značka Huawei Mate Watch.

Čínská firma naposledy uvedla v tomto segmentu hodinky Watch GT 2 a Watch GT 2e s vylepšenými funkcemi a jiným designem. Poslední jmenované letos dorazily společně s vlajkovým telefonem P40. Kam se tedy zařadí značka Huawei Mate Watch? Žádné specifikace zatím neznáme, ale název napovídá, že by mohlo jít o samostatnou řadu právě k Mate telefonům. Důkazu se můžeme dočkat už na podzim, kdy se mají objevit telefony Mate 40. Novinky se zařadí vedle série náramků Band a dosavadních hodinek Watch.

Jaké specifikace asi budou mít Huawei hodinky z řady Mate?

Zdroj: hcentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)