Nová aktualizace nepotěší majitele chytrých hodinek Fossil. Výrobce v ní odstranil desítky ciferníků

fossil odstranil desítky ciferníků u gen 5

Kroky společnosti Fossil v posledních týdnech nebyly zrovna pozitivní. Nejprve jsme se dočkali oznámení nového vlajkového modelu Gen 6, který však běží na staré verzi Wear OS a majitelé budou na velkou aktualizaci Wear OS 3.0 čekat více než rok. Dále bylo oznámeno, že žádné starší Fossil hodinky nedostanou aktualizaci na Wear OS 3.0. Nepříliš pozitivní změny jsou však i u menších aktualizací. Výrobce v nové aktualizaci Fossil aplikace odstranil desítky ciferníků a výrazně tak zmenšil možnost výběru.

Fossil odstranil desítky ciferníků pro hodinky Gen 5

Majitelům chytrých hodinek Fossil Gen 5, Gen 5E a Gen 5 LTE v těchto dnech chodí aktualizace aplikace Fossil, která značně mění situaci u digitálních ciferníků. Před aktualizací měli lidé na výběr z 55 různých ciferníků, po aktualizaci už jich mají k dispozici pouze 24. Společnost celkově odstranila 33 ciferníků, které již nejdou aplikovat a abychom byli přesní, přidala také nové ciferníky, i když pouze dva. Na tyto nové ciferníky se můžete podívat na obrázcích níže.

Je možné, že ciferníky budou odstraněny i u starších modelů, jakmile dostanou tuto aktualizaci. Někteří uživatelé prý obdrželi i zprávu o důvodu odstranění takového množství ciferníků. Má jít o optimalizaci. V případě, pokud uživatel používal některý z odstraněných ciferníků, tak se po aktualizaci resetoval a používá se základní ciferník, který je k dispozici při prvním spuštění chytrých hodinek.

Fossil: Design Your Dial
Fossil: Design Your Dial

Používáte na svých chytrých hodinkách ciferník od výrobce hodinek?

Zdroj: 9to5google.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)