Menu

Notion Ink Adam II – nové informace

Notion Ink konečně prozradil více informací ohledně svého připravovaného tabletu, Adam II. Tablet bude poháněn dvoujádrovým procesorem OMAP 4400 (přesná verze ještě není známá) za pomoci grafického akcelerátoru PowerVR SGX 500 (přesná verze také není kvůli neznámému procesoru známá, ale pravděpodobně se bude jednat o SGX 540). Celý systém poběží na nejnovější verzi Androidu, Ice Cream Sandwich, která bude výrobcem upravena. Stále ale nepadlo ani slovo o tom, kdy bude Adam II dodán mezi zákazníky. Firma prohlásila, že bude ještě předělávat pár prvků, protože se ponaučila z předchozího neúspěchu prvního Adama.

Notion Ink Adam I

 

 

 

Komentáře

Pavel

Pavel

21.1.2012 17:25

Design se mi vůbec nelíbí, nemám rád když mají tablety (i telefony) moc velký rámeček kolem displaye…

Petr

Petr

21.1.2012 17:48

“Notion Ink konečně prozradil více informací ohledně svého připravovaného tabletu” kolikrát jsem tohle už četl…mythical Adam!

Adisatko

Adam Kováč 0

21.1.2012 18:53

Pavel: ten design je design jedničky :-) jak bude vypadat dvojka se ještě neví
Petr: teď nevím, jestli si to mythical Adam mám brát na svou osobu nebo na výrobek :-) takhle to dopadá, když se výrobek a autor jmenují stejně… :-))

Ystrem

Ystrem

23.1.2012 8:44

NI Adam jsem mel… cca tyden byla to katastrofa. Dotykac moc nereagoval nevim jestli to bylo softwarem nebo spatny radic dotykace. Proste nic moc

RSS (komentáře k článku)