Majitelé Galaxy S20 a Galaxy Note 20 Ultra mají problémy s bezdrátovým nabíjením

galaxy note 20 ultra problémy s nabíjením

Samsung v říjnu vydal novou aktualizaci softwaru pro své vlajkové lodě, ovšem dle všeho mají telefony nyní potíže. Majitelé Galaxy S20 a Galaxy Note 20 Ultra mají prý problémy s bezdrátovým nabíjením.

S20 a Note 20 Ultra problémy s bezdrátovým nabíjením

Dle serveru PhoneArena čelí tomuto problému celá řada uživatelů těchto telefonů. Problém se dokonce řeší už i na oficiálních a neoficiálních fórech Samsung. Problém se týká hlavně bezdrátových Qi nabíječek třetích stran, s originální nabíječkou prý stále fungují. Uživatelé si stěžují na to, že je bezdrátové nabíjení neustále přerušováno (každých cca. 5 sekund) a není tak možné telefon pořádně nabít.

Problém jde prý jednoduše vyřešit vypnutím NFC. Toto řešení objevil uživatel James Drissel a následně jej publikoval na fórech XDA Developers. Samsung se k situaci zatím nijak nevyjádřil, takže se ještě pravděpodobně ani nepracuje na opravě. Dle předchozích zkušenostní ale jihokorejský gigant pracuje na opravách poměrně rychle, takže zůstaňte ve střehu.

Máte také tyto problémy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)