TOPlist

Niceboy uvedl své nejdražší a nejlepší hodinky. I tak stojí pod 2000 Kč

Niceboy X-fit Coach GPS ČR

Společnost Niceboy vyslala na trh v ČR nový model hodinek X-fit Coach GPS. Jde o nejdražší a nejvybavenější kousek z její nabídky, přesto cena nepřekročí dva tisíce korun. Novinka zaujme hlavně vlastním GPS modulem, až desetidenní výdrží, možností ovládání fotoaparátu v mobilu a aplikací i systémem v češtině. Hodinky mají režim pro devět velmi oblíbených sportů: chůze, běh venku i uvnitř, cyklistika, turistika, plavání (je přítomna ochrana IP68), basketbal, fotbal a badminton.

Bez zapnutého určování polohy vydrží X-fit Coach GPS nabité běžně 7-10 dní. Se zapnutým osm hodin. Ovládání se provádí přes 1,33″ LCD displej s rozlišením 240 x 240 pixelů a jedno boční tlačítko. Niceboy hodinky X-fit Coach GPS nově oznámené pro ČR mají Bluetooth 5.0 a po softwarové stránce umí kromě měření sportovních aktivit ovládat hudbu či fotoaparát v mobilu, posílat notifikace o zprávách, upozorňovat na hovory a také monitorovat spánek. Měří 46 x 52 x 12.5 milimetrů a váží 45 gramů. Novinka je v prodeji za doporučenou cenu 1999 Kč.

Jaké funkce vyžadujete u chytrých hodinek?

Zdroj: Niceboy

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)