Niceboy vstupuje do smart home. Nabízí i levné vysavače

Niceboy ION smart home robotický vysavač chytrá kartáček žárovka váha

Značka Niceboy se pouští do nových vod chytré elektroniky. Po kamerách, reproduktorech či hodinkách přichází na řadu smart home segment, ve kterém se budou pokoušet o místo porvat produkty v nově vzniklé sérii ION. Jedná se o čtyři robotické vysavače Charles i3, i4, i7 a i9, kartáčky Sonic a Smart Sonic, osobní váhu Smart Scale, chytrou konvici SmartKettle a chytré RGB či Ambient žárovky se závity E14 a E27. Časem má přibýt také chytrá zásuvka.

Nejlevnější robotický vysavač Charles i3 vyjde na čtyři tisíce a nabídne základní čištění tvrdých podlah, případně s nízkými koberci. Má 600ml objem nádrže na prach, 15W výkon, tři základní režimy, infračervené senzory a instrukce mu můžete dávat dálkovým ovládáním. Oproti tomu nejdražší ION Charles i9 za jedenáct tisíc umí například také vytírat, zvládne zig-zag pohyb, orientuje se podle LiDARu, můžete ho ovládat aplikací a hlavně má téměř trojnásobný výkon.

Jen váha a konvice svou cenu zatím nemají, u dalších dvou produktů ji známe. Niceboy žárovky se dají v oficiálním e-shopu pořídit od čtyř stovek a kartáčky startují na tisícovce. Všechny chytré produkty se dají propojit s novou aplikací Niceboy ION.

Niceboy ION
Niceboy ION

Co říkáte na parametry a ceny těchto novinek?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)