Misfit Vapor X jsou nové chytré hodinky s Wear OS a atraktivní cenou

chytre hodinky misfit vapor x

Společnost Misfit představila nové chytré hodinky s Wear OS. Nazývají se Vapor X a jak už je u této značky zvykem, můžeme se těšit na atraktivní poměr ceny a výkonu.

Misfit Vapor X mají AMOLED displej i Snapdragon Wear 3100

Nové chytré hodinky od Misfitu mají AMOLED displej o velikosti 1,19 palců, jemnost displeje je 328 ppi. O výkon se stará nejnovější čipset Snapdragon Wear 3100, který doplňuje 512 MB paměti RAM a 4GB úložiště.  Samozřejmostí je podpora Wi-Fi, Bluetooth, GPS nebo NFC. Nechybí ani senzor srdečního tepu. Párování s telefonem probíhá pomocí Bluetooth a potřeba je minimálně Android 4.4 anebo iOS 10.

Samotné tělo hodinek je vyrobeno ze slitiny hliníku, ovládání ulehčují tři tlačítka na boční straně. Baterie má kapacitu 330 mAh a podle výrobce hodinky vydrží minimálně 24 hodin + další dva dny s aktivním úsporným režimem. Nabíjení z nuly na 80 procent trvá 50 minut. Cena hodinek začíná na částce 199 dolarů, což je v přepočtu s DPH cca 5 500 Kč. To je hodně zajímavá cena, například nedávno představené Fossil hodinky s téměř identickou výbavou stojí cca 8 100 Kč.

misfit vapor x

Jak se vám líbí Misfit Vapor X?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)