Mapy Here od Nokie – vyzkoušejte si je i na svém telefonu

nokia_here-100013977-large

Je to asi jeden měsíc, co společnost Nokia uveřejnila svoje plány o oficiálním uvedení map Here i na mobilní platformu Android. Podle všech informací měla distribuce začít u licencovaných partnerů, počínaje společností Samsung. Jak se nyní ukazuje, tak to není až taková pravda. Chcete si mapy Here od Nokie vyzkoušet i na vašem mobilním zařízení? Pokud ano, tak čtěte dále.

Nokia Here 1

Na veřejnost nyní unikla beta verze map Here s označením 1.0. Tento instalační balíček prozatím funguje na jakémkoliv zařízení. Aplikace obsahuje vše, co byste od ní mohli očekávat. Dokáže ukládat mapy do offline režimu, přepínat mezi různými podklady, zobrazit aktuální dopravu nebo vás navigovat na zvolené místo. Jak se zdá, tak není nic, co by chybělo pro pohodlné využívání.

Nokia Here 4

Jelikož se jedná o beta verzi, tak jsme v průběhu testování zaznamenali některé malé chyby, zejména v občasné snížené plynulosti. I přesto musíme konstatovat, že nás mapy Here od společnosti Nokia velmi příjemně překvapily a jistě se bude jednat o velikého konkurenta dosavadnímu řešení od Googlu.

Mapy Here budou v počátku pravděpodobně oficiálně uvolněny pouze pro některé mobilní telefony Samsung. Jak se ale zdá, tak nebude problém sehnat instalační balíček někde jinde a používat je i na jiném mobilním zařízení.

Mapy Here si můžete stáhnout z tohoto odkazu.

Vyzkoušeli jste mapy Here? Líbí se vám?

Zdroj: Android Police

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (32)