TOPlist

Je vám doma horko? Lidl prodává sloupový ventilátor, který můžete ovládat z mobilu

lidl chytrý ventilátor
  • Lidl kromě klimatizací prodává také chytrý sloupový ventilátor
  • Můžete ho ovládat skrz aplikaci Lidl Home
  • K dispozici je za cenu 1 999 Kč

Pokud se vám v horkých letních dnech doma vaří celé tělo a hledáte způsob, jak se alespoň trochu zchladit, možná vás zaujme SILVERCREST Sloupový ventilátor Smart Home, který je k dispozici na e-shopu Lidl.

Tento chytrý sloupový ventilátor nabízí tři různé stupně foukání vzduchu, zvolit můžete mezi jemným vánkem nebo intenzivnějším proudem. Nechybí nastavitelná oscilace vzduchu do 90 stupňů. Co se týče ovládání, můžete využít buď přiložený dálkový ovladač (s baterií), tlačítka na samotném ventilátoru nebo mobilní aplikaci Lidl Home. S chytrou domácností ho propojíte skrz WLAN, navíc nepotřebujete žádnou centrální jednotku, jako je tomu u většiny ostatních Lidl produktů. Může fungovat zcela samostatně.

Lidl Home
Lidl Home

V ní si můžete nastavit kupříkladu časovač, takže se nemusíte obtěžovat s jeho vypnutím/zapnutím. Ventilátor je tvořen z ABS plastu, měří asi metr a váží 2,7 kg. K dostání je v bílé a černé variantě za cenu 1 999 Kč. Pokud by vám podobný produkt nestačil, můžete se rovnou poohlédnout po chytré klimatizaci, kterou má německý řetězec rovněž k dispozici.

Cena: 1 999 Kč

Jaké vychytávky používáte k ochlazení domácnosti vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)