LIDL má v akci chytrou sadu: Zigbee brána a stropní LED světlo

lidl stropní světlo
  • E-shop LIDL má v akci sadu Zigbee brány a stropního LED světla
  • Je zajímavá pro ty, kteří chtějí začít s chytrou domácností

Minulý týden jsme vás informovali o výhodné sadě tří RGB žárovek s Zigbee bránou z Lidlu, avšak pokud nechcete žárovky, ale pokukujete po stropním světle, připravil si e-shop další zajímavou a výhodnou sadu. Ta zahrnuje centrální jednotku SGWZ 1 A2 a stropní LED svítidlo. Ušetřit na ní můžete přes 2 stovky.

Centrální jednotka SGWZ 1 A2 je srdcem chytré domácnosti. Díky ní můžete snadno ovládat nejrůznější prvky, jako jsou chytrá světla, detektory pohybu, chytré zásuvky a další kompatibilní zařízení. Vše lze ovládat přímo z pohodlí vašeho smartphonu nebo tabletu prostřednictvím aplikace Lidl Home, která je kompatibilní s iOS 9.0 a Android 5.0, nebo novějšími verzemi. Stačí tedy koupit bránu a jednotlivé gadgety můžete dokupovat postupně, často na ně v Lidlu bývají akce, takže si během několika měsíců můžete vytvořit celý ekosystém.

Dalším prvkem sady je stropní LED svítidlo. Nabízí možnost regulace jasu a teploty barvy světla, bohužel ale neumí RGB, což ale asi drtivá většina uživatelů u stropního osvětlení neřeší. Díky bezdrátovému standardu Zigbee 3.0 lze produkty integrovat do dalších systémů kompatibilních se Zigbee 3.0 od různých značek a výrobců, jako například Philips Hue a Osram Lightify.

Lidl Home
Lidl Home

Standardně je tato sada nabízena za 2 248 Kč, nyní je však dočasně v akci za 1 999 Kč.

Cena: 1 999 Kč

Máte zkušenosti s chytrou domácností Lidl?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)