TOPlist

Sleva: Lidl nabízí praktické chytré LED světlo a kameru v jednom

Lidl sleva chytré led svítidlo kamera

Na e-shopu LIDL najdete desítky různých doplňků k chytré domácnosti a nově také Ledvance LED svítidlo a venkovní kamera, což je poměrně praktický produkt za zajímavou cenu, který se vám bude hodit nad vchodové dveře vašeho domu.

Ledvance LED svítidlo a venkovní kamera má v sobě integrovanou kameru, telefon a také snímač pohybu či denního světla. Můžete jej tedy umístit nejen ke dveřím, ale také třeba do garáže nebo čistě na venkovní použití. Ovládá se pomocí aplikace LEDVANCE SMART + WiFi, která je dostupná na Android i iOS. Kromě toho je ale kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Asistent.

LEDVANCE SMART+ WiFi
LEDVANCE SMART+ WiFi

Nechybí ani certifikace IP44, životnost LED světla pak činí asi 25 000 hodin. Navíc má i funkci alarmu, takže odežene potenciální zloděje. Původně byl tento produkt v LIDLu za 2799 Kč, avšak nyní je v zajímavé slevě a tak vás vyjde na 2499 Kč.

Cena: 2499 Kč

Používáte některé smarthome produkty z LIDLu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)