TOPlist

Devět programů a 10litrový objem. LIDL prodává všestrannou horkovzdušnou fritézu!

lidl horkovzdusna friteza
  • LIDL na svém e-shopu prodává i široké spektrum kuchyňských spotřebičů
  • Mezi nimi je i horkovzdušná fritéza Silvercrest
  • Je vybavená několika programy a spoustou příslušenství

Součástí opravdu bohatého sortimentu zboží v internetovém obchodu Lidl jsou i kuchyňské spotřebiče. Prodejce nabízí mimo jiné i všestrannou horkovzdušnou fritézu Silvercrest, která se pyšní poměrně širokou škálou programů, vysokým příkonem 1 800 W a velkým objemem vnitřního prostoru.

SILVERCREST KITCHEN TOOLS Digitální horkovzdušná fritéza 9 v 1 SHF 1800 A2 se aktuálně prodává za 2 999 Kč, za dopravu navíc nemusíte platit ani korunu a výrobce slibuje doručení do tří pracovních dnů, garantována je pak 30denní lhůta na bezplatné vrácení.

LIDL horkovzdušná fritéza

Zařízení samotné představuje v podstatě kombinaci mezi fritézou, grilem a automatem na  pražení. Vybavené je celkem devíti přednastavenými programy a dá se s ním snadno manipulovat pomocí dotykového displeje. Teplotu je možné nastavit v rozmezí od 40 do 200 °C, časovač pak od 0 do 60 minut. Fritéza se dodává s bohatým seznamem příslušenství, které zahrnuje například otočný rožeň na kuře, plechy nebo sadu na kebab, a všechny díly jsou přitom vhodné k mytí v myčce.

Fritéza se zdánlivě povedla i po stránce zpracování. Zásluhu na tom nese velký průzor nebo pěkná černá konstrukce. S rozměry 34 x 37 x 38 cm navíc nikde nebude příliš překážet. Ať už si chcete ugrilovat maso nebo připravit lahodné hranolky, může se jednat o zajímavého parťáka do každé kuchyně.

LIDL horkovzdušná fritéza

Cena: 2 999 Kč

Máte doma horkovzdušnou fritézu?

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)