TOPlist

Televize s Androidem za necelé 4 tisíce? Lidl ji prodává nejlevněji v ČR

lidl levná televize android tv
  • Lidl má nově v nabídce Android TV od značky Chiq
  • Má úhlopříčku 32 palců a základní HD rozlišení
  • Méně náročné uživatele může zaujmout nízkou cenou

V dnešní době je na trhu dostupná široká škála televizí s různými funkcemi a parametry. Pokud hledáte spíše základní model pro menší interiérové prostory, jako je například kuchyň, chata nebo dětský pokoj, mohla by vás zaujmout nově dostupná Chiq Smart TV 32″ HD Android L32G7LX, kterou nabízí e-shop Lidl.

Lidl prodává Android televizi za 3 800 korun

Tato televize není vybavená nejmodernějšími funkcemi ani vysokým rozlišením, ale díky své nízké ceně může zaujmout méně náročné uživatele, kteří od ní neočekávají nic jiného než zcela základní obraz. Disponuje úhlopříčkou 32″ (80 cm), rozlišením HD (1 366 x 768 pixelů) a podporuje HDR10, které však bude na takto levném modelu s největší pravděpodobností docela zbytečné.

Naopak potěší systém Android TV 11, díky němuž si můžete přehrávat obsah ze všemožných platforem, ať už se bavíme o Netflixu, HBO Max, Disney+, Plexu, Kodi, iVysílání nebo třeba SkyShowtime, samozřejmostí je i vestavěný Chromecast. Pro připojení bezdrátových sluchátek nebo ovladačů poslouží Bluetooth ve verzi 5.0. K internetu se můžete připojit buď skrz Wi-Fi nebo Ethernet, z portové nabídky stojí za zmínku 2x HDMI 1.4 (ARC, CEC), 1x USB 2.0 a optický audio výstup. Základní ozvučení zajistí dvojice 8W reproduktorů s podporou Dolby Digital Plus a dbx-tv.

E-shop Lidl nabízí Chiq Smart TV L32G7LX nejlevněji v Česku a to za cenu 3 789 korun.

Cena: 3 789 Kč

Jakou televizi máte doma vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)