TOPlist

Řidiči, pozor! Lidl má v akci trojici super vychytávek do auta, stojí jen stovku

lidl držák na mobil spona
  • LIDL nabízí šikovné pomůcky do auta pro udržení pořádku
  • Telefon a sluneční brýle upevněné na svém místě přispívají k bezpečnosti provozu
  • Nyní jsou k dostání se slevou 23 %

LIDL nabízí praktické pomůcku do auta v podobě držáku na telefon nebo spon na sluneční clonu, které vám pomohou udržet v autě mobil nebo sluneční brýle na svém místě a zároveň po ruce. I běžná cena je příjemná, ale nyní jsou produkty k mání se slevou 23 %.

Upínací držák

Je vhodný pro šířku mobilu od cca 5,5 do cca 8,4 cm. Upínací systém je osazen měkkými svorkami, které chrání telefon a umisťuje se do větrací mřížky. Umí se otáček o 360°. Rozměry držáku jsou cca 7,7 x 3,2 x 9,1 cm a hmotnost 42 g.

 

Posuvný držák

Je velice podobný předchozímu typu, je ale vhodný pro mobily s výškou cca 12–17,8 cm a šířkou cca 4,6–6,5 cm. Umí se také otáček o 360°. Rozměry jsou cca 13,5 x 9 cm, hmotnost je 55 g.

Sada spon na sluneční clonu, 2dílná

Jedná se o praktickou pomůcku, kterou přicvaknete na sluneční clonu auta a můžete do ní pak umístit například sluneční brýle nebo parkovací kartu. Rozměry spony jsou přibližně 9,5 x 2,5 x 4,2 cm. Hmotnost spony je 31 g.

Všechny produkty zakoupíte za cenu 99,90 Kč na LIDL.cz za každý. Pozor, odkaz je společný pro všechny produkty a až na odkazované stránce si vyberete konkrétní produkt.

Využíváte v autě držák na mobil?

Zdroj: Lidl

Libor Foltýnek
O Autorovi - Libor Foltýnek

Libor Foltýnek je redaktor s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti technologií a fotografie. Jeho práce je charakterizována důkladným výzkumem, poutavým vyprávěním a praktickými radami, které zpřístupňují… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)